Hikayemiz.

Geniş ürün yelpazemiz ve yüksek üretim gücümüz ile hediyelik eşya sektöründe bir çok firmaya üretim sağlayan sektöründe deneyimli bir kuruluşuz. Yıllardır sektörün bizlere kazandırdığı deneyim ile halihazırda üretimini yaptığımız bir çok hediyelik ürün için kendi girişimimiz olan hediyehemen.com'u kurmaya karar verdik.

Ürünlerimizi direkt olarak müşteriye ulaştıracağımız online platformumuz sayesinde hediyelik eşya sektörüne yeni bir soluk getirmeye hazırız. Yüksek kalidede üretim ve müşteri memnuniyetini esas aldığımız bu projemizde siz değerli müşterilerimizin isteklerine cevap vermeyi amaçlıyoruz.

1.

Kalite

Kaliteli malzeme seçimi ve özenle hazırlanmış ürünler.

2.

Güven

Yüksek müşteri memnuniyeti ve güvenli alışveriş.

3.

Hız

Sağlam ambalaj ve hızlı kargolama süresi.

Sevginizi Gösterecek Farklı Hediyeler

Neler Yapıyoruz ?

1

Sizler için En İyisini Düşünüyor ve Tasarlıyoruz.

Deneyimli kadromuz ile sizler için en iyi hediye fikirlerini düşünüyor ve bu fikirleri hayata geçiriyoruz.  Tasarımcılarımızın özenle tasarladığı hediyelik ürünlerimizi birçok özelleştirilebilir seçenekler ile sizlere sunuyoruz.

2

Modern Teknolojik Altyapı ve Yüksek Kalitede Üretim Sağlıyoruz

Hediyelik ürünlerimizi en son teknolojiyi kullanarak ve yüksek kalitede üretiyoruz. Yüksek ürün çeşitliliğimiz ile birçok hediyelik ürün alanında sizlere hizmet veriyoruz.

3

Hızlı Kargo Göderimi ve Sağlam Paketleme Yapıyoruz

Ürünlerinizi zamanında sizlere ulaştırmak için özenle çalışıyoruz. Hediyelerinizin güvenle ve sağlam bir şekilde sizlere ulaşması için tüm önlemlerimizi alıyoruz. Kırılmaya ve darbelere dayanıklı paketleme ile sizlere gönderim sağlıyoruz.

Sizin İçin Özenle Çalışıyoruz.

Tanıtım Videomuz

Bir çok farklı ve özelleştirilebilir hediyelik ürün için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

5000
FARKLI ÜRÜN
275
BİTEN PROJELER
200
PERSONEL SAYISI
4
OFİSLER

Fikrinizi Gerçeğe Dönüştürelim!

Herhangi bir konuda yardım almak veya bizlere bir öneride bulunmak mı istiyorsunuz ? Merak edilen sorular için sıkça sorulan sorular sayfamıza bakabilir veya bizimle direkt olarak iletişim kurmak için iletişim sayfamıza gidebilirsiniz.